top of page
Kdo stojí za společností City ParkUP
"Věříme, že tento projekt dokáže vyřešit parkovací problémy v centrech sídlišť pro automobily na spalovací motory, rozšíříme možnosti použitelné elektromobility s ohledem na dobíjecí parkovací plošiny a možná dokonce dojde k navýšení zelených ploch v místech, která jsou nyní využívána pro parkování."
Vojta.jpg
George.jpg
D8E_5676 2_0.5x.jpg
Partner
Vojtěch
Pošmourný

Jako architekt rád posouvám hranice bydlení. Naplňuje mě pocit vštípení moderního ducha do původních sídlišť a myšlenka, modernizace neutěšeného veřejného prostoru zaplněného pouze odstavenými auty, je pro mě nesmírně zajímavá. Současná doba směřuje stále více k využívání elektromobilů a očištění životního prostředí, ale realizace těchto myšlenek bez drastických úprav stávajících sídlišť by byla prakticky nemožná. Náš nápad vzhledem k jednoduchosti samotné realizace však otevírá dveře pro nové možnosti využití veřejného prostoru, kde namísto obrovského množství zaparkovaných aut mohou vzniknout odpočinková místa plná zeleně...

vojtech@cityparkup.cz 

+420 724 520 960 

Partner
Jiří
Vondráček

Nápad umístění parkovacího zařízení na panelové bytové domy se zrodil v okamžiku, kdy jsme s Vojtou Pošmourným, kamarádem architektem, probírali ideální možnosti bydlení v České republice a zamotávali se během postupujícího večera stále více do historických kontextů rozšiřování hlavního města Prahy. Já, jakožto osoba žijící celý život na sídlišti, bránil podobu sídlišť před Vojtou, který by nejraději navrhoval domy rozmanité a technologicky moderní. Během naší diskuze Vojta nakonec poukázal na stav, že panelové bytové domy se možná dají kompletně zmodernizovat, ovšem zeleně a míst na parkování určitě nepřibude. Na to jsem obratem reagoval, ať počká, že jednoho dne se bude parkovat na střechách panelových bytových domů. Ze zábavné diskuze se tak pro nás stalo vážné téma.

V počátku projektu jsme se museli vypořádat nejenom s technickou stránkou projektu, ale i tou legislativní. Jako právník jsem přesvědčený, že se nám i tato stránka podařila vyřešit. Postupně se k nám zapojili další kolegové - nadšenci pro posouvání hranic nemožného.

 

jiri@cityparkup.cz

+420 723 188 245‬ 

Partner
Antonín
Pfleger

Mám rád ambiciózní projekty, které dokáží řešit současné problémy. A parkování v centrech měst a na sídlištích je v poslední době hodně palčivý problém. Navíc se poslední dobou k němu připojil i problém kde v centrech měst a na sídlištích nabíjet čím dál více se rozmáhající elektromobily. Když jsem viděl tento projekt, tak mě ta myšlenka opravdu nadchla. Řekl jsem si, že kde jinde než v City ParkUP bych měl zužitkovat svých mnoho let zkušeností na pozicích finančního ředitele, operativního ředitele či management konzultanta v mezinárodních společnostech. Myslím si, že města budoucnosti budou čím dál více efektivně využívat prostor na parkování v budovách. Jednak aby se zlepšila kapacita parkování jako takového, tak i kvůli rozšiřování míst plných zeleně, která jsou úžasná jak pro relaxaci a procházky, tak i pro ochlazení metropole v horkých letních dnech.

 

antonin@cityparkup.cz

+420 731 608 156‬ 

Chris ¶ Annie.jpg
Art work
Chris & Annie

Tvoříme grafický vizuál všeho kolem nás. Mezi naše klienty patří MusicDok s.r.o., Biofer, Trio Českého Rozhlasu či například PHU. 

info@annie007.com

+420 776 570 435

Screenshot 2021-02-08 at 23.23.53.png
bottom of page